антивірус скачати безплатно

Антивірус Доктор Веб для Windows

Dr.Web

Антивірус Доктор Веб для Windows забезпечує мінімально необхідний рівень антивірусного захисту від усіх типів загроз. Висока ефективність виявлення вірусів разом з низькими системними вимогами роблять цей антивірус дуже привабливим для використання. Знову доступна безкоштовна пробна версія антивіруса Доктор Веб на 30 днів. Раніше пробне тестування було доступно тільки в Dr.Web Security Space.

Захисні технології антивіруса Доктор Веб

Антивірусний сканер, який може перевірити всі файли на комп'ютері або тільки вибрані папки за запитом користувача або у запланований час за розкладом. Є технологія виявлення складних загроз – руткітів. Аналогічний сканер має безкоштовний Dr.Web CureIt.

Антивирус Доктор Веб для Windows

Dr.Web SpIDer Guard – спеціальний модуль, який автоматично на льоту виявляє і видаляє віруси і шкідливі програми в момент їх активізації.

SpIDer Mail – модуль захисту електронної пошти користувача. Перевіряє електронну кореспонденцію на предмет поштових вірусів, блокуючи отримання заражених листів. Є вбудований анти-спам фільтр для видалення небажаної пошти – спаму.

Dr.Web Firewall – персональний фаєрвол, призначений для мережевого захисту, блокуючи несанкціонований доступ додатків в мережу, захищає також від хакерських атак і проникнення з мережі.

Система превентивного захисту блокує зміна (модифікацію) важливих компонентів (файлів) операційної системи, що також підвищує рівень безпеки. Евристичний аналізатор дозволяє виявляти вірусні об'єкти, яких немає в базі на основі вивчення їх поведінки.

Для установки антивірусу Dr.Web необхідно мінімум 512 Мб вільної оперативної пам'яті і 750 Мб на жорсткому диску. Для оновлення вірусних баз і компонентів антивірусу необхідно активне підключення до Інтернету.

Скачати антивірус Доктор Веб для Windows

Аналогічні антивіруси:

Антивірус Касперського 2016