антивірус скачати безплатно

Скачати Dr.Web CureIt - безкоштовний Доктор Веб

утиліта Доктор Веб

Dr.Web CureIt це безкоштовна антивірусна програма. За принципом роботи це тільки антивірусний сканер, який призначений для перевірки вмісту оперативної пам'яті, файлів, файлових архівів, електронної кореспонденції та інсталяційних пакетів. Знаходить і видаляє поштові і мережеві черв'яки, файлові віруси, троянські програми, стелс-віруси, поліморфні, макровіруси, віруси в документах MS Office, скрипт-віруси, шпигунські програми, викрадачі паролів, рекламне, хакерські утиліти, потенційно небезпечне ПЗ і будь-які інші небажані коди.

Завантажити Dr.Web CureIt

Захист комп'ютера в реальному часі неможливий. Оновлення антивірусних баз неможливо, тому кожен раз необхідно скачувати останню версію програми.

запуск безплатного антивірусного сканера Доктор Веб

Програма дозволяє продемонструвати можливості антивіруса Доктор Веб. Можливо, хтось випробувавши Dr.Web CureIt встановить у себе на комп'ютері повноцінний антивірус Доктор Веб.

антивірус Доктор Веб Dr.Web CureIt

Безплатна утиліта скачується з офіційного сайту виробника, не вимагає установки і відразу готова до використання. Антивірусний сканер CureIt не конфліктує з уже встановленим антивірусом іншого виробника і тому не потрібно його відключення. Це дозволяє перевірити надійність вже встановленого антивіруса. Є режим "посиленого захисту", який дозволяє запускати антівірус навіть тоді, коли віруси блокують роботу програм в тому числі антивірусу. Як вже говорилося, програмі немає необхідності завантажувати вірусні бази, тому для роботи антивірусного сканера не потрібно підключення до Інтернету.

Увага! Безкоштовне використання антивірусного сканеру Доктор Веб допускається тільки для перевірки та лікування особистого домашнього комп'ютера. Для перевірки офісних комп'ютерів необхідно придбати ліцензію. Ще перевагою цієї програми є те, що вона оновлюється кілька разів на день, але необхідно кожного разу її знову завантажувати.

Дивись також: