антивірус скачати безплатно

Завантажити антивірус, список популярних антивірусів

Платні антивіруси мають велику кількість переваг перед безкоштовними антивірусними програмами. Нижче наведені найбільш популярні платні антивіруси. Багатьма з них можна безкоштовно покористуватися 30 днів, використовуючи пробні версії антивірусних програм, які мають повну функціональність, протягом пробного періоду.

Доктор Веб (Dr.Web Antivirus)

Антивірусні програми Доктор Веб розробляється з 1992 року. Широко поширені на території Росії і країн СНД. Антивіруси Доктор Веб захищають від вірусів, троянських програм і інших видів шкідливих об'єктів.

Детальніше про антивірус Dr.Web | Завантажити пробний Dr.Web

Dr. Web Security Space

Комплексна антивірусна програма, яка включає в себе антивірус, антишпигун, антіруткіт, брандмауер , антиспам (захист від небажаної електронної пошти), веб-антивірус, систему батьківського контролю і захист від мережевих атак.

Докладніше про Dr. Web Security Space | Завантажити пробний Dr. Web Security Space

Антивірус Касперського

Антивірус Касперського підійде для використання як для домашнього комп’ютеру, так і для офісу. Антивірусна програма захищає комп'ютери від вірусів, троянів, мережевих хробаків, шпигунських і рекламних програм, нагороджений безліччю нагород незалежних тестових лабораторій.

Детальніше про антивірус Касперського | Завантажити пробний антивірус Касперського

Kaspersky Internet Security

Комплексний антивірус Лабораторії Касперського, захищає комп'ютер від вірусів, шпигунських і шкідливих програм, руткітів, спаму, хакерських атак, від онлайн-загроз під час відвідування веб - сайтів, здійснення онлайн-покупок або обміну файлами через Інтернет, локальну мережу або через знімні носії даних.

Докладніше про Kaspersky Internet Security | Завантажити пробний Kaspersky Internet Security

Norton AntiVirus

Антивірусна програма компанії Symantec, яка добре зарекомендувала себе серед користувачів. Захищає від всіх видів загроз, виконує перевірку файлів жорстких і локальних дисків, повідомлень електронної пошти і миттєвих повідомлень.

Детальніше про Norton | Завантажити пробний Norton

Комплексний антивірус Norton Internet Security

Norton Internet Security – надійний пакет безпеки для комп'ютерних систем, який розроблено корпорацією Symantec, включає антивірус, сканер електронної пошти і брандмауер, захист від фішингу і фільтр спаму.

Опис Norton Internet Security | Завантажити антивірус Norton Internet Security

Norton 360

Антивірус Norton 360 захищає від комп'ютерних вірусів, програм-шпигунів, спаму, інтернет черв'яків, руткітів, ботів, фішингу, забезпечує захист особистих даних, має функцію батьківського контролю, може виконати локальне резервне копіювання і дефрагментацію жорстких дисків.

Детальніше про Norton 360 | Завантажити пробний Norton 360

Avira Premium

Надійний німецький антивірусник. Має невисокі системні вимоги. Виявляє шпигунські, рекламні програми, а також перевіряє вхідну і вихідну електронну пошту.

Детальніше про антивірус Avira Premium | Завантажити пробний Avira Premium

Avira Internet Security

Комплексний антивірус з посиленою хмарної захистом з вбудованим брандмауером, функцією батьківського контролю, веб захистом і т.п.

Докладніше про Avira Internet Security | Завантажити пробний Avira Internet Security

Avast Pro AntiVirus

Cучасний антивірус з високим рівнем виявлення вірусів, шпигунських і шкідливих програм. Завдяки впровадженню технології Nitro має низьке використання системних ресурсів і відповідно не впливає на продуктивність комп'ютера.

Докладніше про Avast Pro | Завантажити пробний Avast Pro

avast Internet Security

Це комплексний антивірусник, призначений для захисту комп'ютера від зараження вірусами, шпигунських і шкідливих програм, проникнення з мережі, а також від інших загроз. Антивірус має найбільший рівень захисту серед усіх антивірусних програм, компанії AVAST Software.

Докладніше avast Internet Security | Завантажити пробний avast Internet Security

AVG Pro Edition

Антивірус, який має сканер файлів, сканер електронної пошти, а також можливість автоматичного оновлення. Основними відмінностями від безкоштовної версії є можливість переналаштування інтерфейсу, налаштування роботи антивірусу по розкладу, отримання технічної підтримки , а також наявність модулів Anti- Rootkit і Web Shield.

Докладніше про антивірус AVG Pro | Завантажити пробний AVG Pro

AVG Internet Security

AVG Internet Security забезпечує комплексний захист персонального комп'ютера від вірусів, троянів, шпигунських і шкідливих програм. Перевіряє вхідну і вихідну електронну пошту. Захищає поштову скриньку від небажаної пошти - спаму. Компонент захисту особистих даних запобігає небажаному витоку в мережу персональної інформації.

Докладно про AVG Internet Security | Завантажити AVG Internet Security

ESET NOD322 Antivirus

ESET NOD32 antivirus розроблений на основі технології ThreatSense, захищає комп'ютер від вірусів, хробаків, троянів, рекламних і шпигунських програм. Завдяки низьким системним вимогам до комп'ютера, має високу швидкість роботи, NOD32 AntiVirus відноситься до одних з кращих антивірусних програм.

Докладніше про антивірус ESET NOD32 | Завантажити пробний ESET NOD32 antivirus

ESET NOD32 Smart Security

Антивірусна програма включає в себе файловий антивірус, персональний фаєрвол, функцію батьківського контролю, захист особистих персональних даних, захист знімних носіїв, ігровий режим, створення диска аварійного відновлення працездатності операційної системи та багато іншого для забезпечення всебічного захисту.

Докладніше про NOD32 Smart Security | Завантажити пробний NOD32 Smart Security

Panda antivirus Pro

Panda Pro це програмний продукт іспанської компанії Panda Security одного зі світових лідерів з виробництва антивірусного програмного забезпечення. Простий і інтуїтивно зрозумілий у використанні, добре підходить для домашнього використання.

Докладніше про антивірус Panda Pro | Завантажити пробний Panda Pro

Panda Internet Security

Антивірус, створений Panda Security, який забезпечує максимальний рівень захисту від комп'ютерних вірусів, троянів, шкідливих і шпигунських програм в порівнянні з іншими антивірусними програмами цього розробника.

Докладніше про Panda Internet Security | Завантажити пробний Panda Internet Security

McAfee

Для домашнього користувача McAfee пропонує антивірусні програми, програми для забезпечення мережевого захисту і безпеки, а також програми для оптимізації роботи настільних систем.

Детальніше про антивірус McAfee | Завантажити пробний McAfee antivirus

BitDefender

BitDefender - антивірус румунської компанії Softwin, яким користуються більш ніж в 100 країнах світу. Особливо він популярний в Німеччині та Франції. Антивірус захищає від вірусів, шпигунських програм, фішингових атак і перешкоджає крадіжці особистих даних. Програма має простий і зручний інтерфейс. Є різні користувальницькі профілі: типовий, ігровий та інші.

Докладніше про BitDefender Internet Security | Завантажити пробний Internet Security

Bitdefender Internet Security

Bitdefender Internet Security це комплексний антивірус з двостороннім фаєрволом і антишпигуном, який надійно захищає від вірусів і шкідливих програм. Інтернет-захист включає антифишинг, захист від шкідливих і потенційно небезпечних сайтів, безпечний пошук, безпечний веб-браузер і захист інтернет-банкінгу та онлайн-покупок. Батьківський контроль дозволяє блокувати перегляд небажаної інформації дітьми.

Докладніше про антивірус BitDefender | Завантажити пробний антивірус BitDefender

TrustPort Antivirus

Антивірус має два антивірусних ядра від антивірусів AVG і BitDefender, які можна включати одночасно або по одному. Завдяки цьому TrustPort Antivirus володіє високим рівнем виявлення вірусів, шпигунських і шкідливих програм.

Докладніше про TrustPort Antivirus | Завантажити пробний TrustPort Antivirus

Опис популярних антивірусних програм

Дивись також:

Скачати антивірус для телефону