антивірус скачати безплатно

Налаштування антивірусу Касперського

Як налаштувати антивірус Касперського для прискорення запуску windows

Антивірус Касперського можна налаштувати таким чином, щоб він не сповільнював комп'ютер при його завантаженні. Антивірус буде поступатися ресурсами центрального процесора та оперативної пам'яті системним процесам. Звичайно це може призвести до зниження рівня безпеки системи. Поки запускається операційна система вона залишається беззахисною, тому, що антивірус не працює. При запуску може статися зараження або несанкціоноване проникнення з мережі. Але швидкість завантаження може збільшитися і можна буде швидше приступати до нормальної роботи. Для налаштування включаємо антивірусну програму і переходимо в розділ налаштувань. Далі переходимо в розділ додаткові параметри.

разділ додаткові параметри антивиірусу Касперського

Знаходимо пункт сумісність і ставимо галочку навпроти поступатися ресурсами операційній системі при завантаженні комп'ютера. Для закріплення налаштувань натискаємо застосувати.

налаштувати щоб поступатися ресурсами при запуску системи

Така настройка є в усіх версіях антивірусних програм які випускає лабораторія Касперського. Цей метод добре підходить для старих не дуже продуктивних комп'ютерів. Цим налаштуванням варто користуватися тільки в разі повної впевненості, що при запуску комп'ютера не відбудеться зараження. Як на мене краще зайвий раз почекати довше ніж потім лікувати комп'ютер або заново встановлювати операційну систему.

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також:

Антивірус скачати безплатно