антивірус скачати безплатно

Антивірус Касперського - надійна антивірусна програма

Висока популярність антивірусу Касперського пов'язана з тим, що він був створений досить давно і з тих пір безперервно розвивався і вдосконалювався. Перша версія антивіруса, розроблена в 1992 році, називалася AVP.

Лабораторія Касперського постійно зайнята розвитком серії своїх антивірусів, розробляючи нові технології виявлення та усунення загроз. Особлива увага приділяється ліквідації наслідків вірусного зараження і поповнення баз вірусів і шкідливих програм.

Багато унікальні технології, що застосовуються в антивірусних програмах Касперського, не мають аналогів серед інших антивірусів. Тому він забезпечує надійний захист від вірусів, шпигунських і троянських програм, руткітів і хакерських атак.

З кожною новою версією антивіруса поліпшується виявлення і видалення вірусів, в тому числі нових видів загроз. Слід зазначити, що перехід на нові версії антивірусу є безкоштовними.

Антивірусна програма захищає від экплойтов, використовують діри в системі безпеки операційної системи, запобігаючи тим самим несанкціоноване втручання в роботу комп'ютера. Будь скачаний і запускається файл буде автоматично перевірений без втручання користувача.

Новітня хмарна технологія Kaspersky Security Network дозволяє користуватися досвідом тисяч користувачів антивірусів лабораторії Касперського, оперативно реагуючи на появу нових вірусів та інших загроз.

Антивірус Касперського має веб-захист, перевіряє всі відвідувані сайти і інтернет посилання. При відкритті підозрілого або шкідливого сайту буде виведено попередження, що цей ресурс може завдати шкоди.

Здається, що такий надійний антивірус повинен використовувати багато системних ресурсів, але насправді сканування файлів відбувається досить швидко. Працюючи у фоновому режимі він незначно впливає на продуктивність комп'ютера не викликаючи незручності у користувача. Регулярні оновлення вірусних баз також позитивно позначається на рівні захисту.

Антивірусом підтримуються всі версії операційної системи, починаючи з застарілої Windows XP SP3 і закінчуючи новітньою Windows 10. Для тих, хто хоче перед придбанням антивіруса самостійно протестувати його можливості можна скачати пробний антивірус Касперського безкоштовно на 30 днів.

Ціна антивірусу є доступною для кожного, хто хоче отримати надійний антивірусний захист, не побоюючись хакерських вторгнень і втрати персональних даних.

Опис переваг які має популярний російський антивірус

Дивись також інші теми:

Скачати безплатно антивирус