антивірус скачати безплатно

Як відключити антивірус Dr.Web

Іноді бувають випадки, коли необхідно відключити антивірус Dr.Web на деякий час. А точніше призупинити модуль перевірки в режимі реального часу Spider Guard, який самостійно автоматично перевіряє файли на льоту. Щоб відключити антивірус Dr.Web необхідно натиснути правою кнопкою миші по значку антивірусу Доктор Веб в правому нижньому куті робочого столу. У меню, знаходимо сканер Spider Guard, і вибираємо пункт меню відключити, як показано на малюнку нижче.

відключення антивірусу Доктор Веб

Для запобігання помилкового або випадкового відключення важливого модуля захисту, з'являється вікно в якому необхідно ввести цифровий код для підтвердження наміру відключити антивірус.

введення цифрового коду для призупинення дії антивірусної програми

Після введення коду і натиснення кнопки Вимкнути Spider Guard, антивірусна програма припинить сканування файлів комп'ютера в режимі реального часу. Про те, що захист комп'ютера неповний і знаходиться під загрозою буде свідчити знак оклику в жовтому трикутнику на значку антивірусу в правому нижньому куті робочого столу. Для відновлення захисту необхідно повторити описані вище дії з однією тільки різницею, що необхідно натиснути кнопку включити.

увімкнути антивірус Доктор Веб

Ніяких кодів при включенні Spider Guard, вводити не треба. Захист в режимі реального часу буде відновлена відразу.

Відключення антивірусу Доктор Веб