антивірус скачати безплатно

Програми для видалення троянських та шпигунських шкідливих програм

Завантажити безкоштовний антишпигун

Антишпигун це програма призначена в першу чергу для видалення небажаних (небезпечних) шпигунських шкідливих програм і модулів, які нелегально проникають в систему і "викрадають" особисту інформацію, завдаючи цим реальний економічний шкоди користувачам Інтернету. Зазвичай ці шкідливі програми проникають в комп'ютер при відвідуванні різних підозрілих сайтів. Багато браузерів і пошукових систем роблять відповідні попередження при демонстрації результатів пошуку, що відвідування цих сайту може принести шкоду. В Інтернеті є різні списки подібних сайтів з якими можна безкоштовно ознайомитися.

Нижче пропонуємо список безкоштовних програм антишпигунів для домашнього (некомерційного) використання.

Norman Malware Cleaner

Безкоштовний антишпигун, який перевіряє оперативну пам'ять і вміст жорстких дисків на наявність шпигунських модулів і троянів.

Ad-Aware Free anti malware

Програмний продукт відомої фірми Lavasoft. Це не тільки безкоштовний антивірус але і безкоштовний антишпигун і антіруткит.

Антишпигун AVZ

Антивірусна утиліта AVZ розроблена лабораторією Касперського для пошуку і знищення шпигунських модулів SpyWare і AdWare, мережевих і поштових вірусів (Worm – в перекладі хробак.), А також троянських програм і BackDoor модулів. Автор проекту (розробник) Олег Зайцев.

Spyware Terminator

Безкоштовна програма з видалення небажаних шпигунських модулів і програм.

Malwarebytes Anti malware

Malwarebytes це спеціалізована програма для видалення шпигунських і шкідливих модулів і програм.

Windows Defender

Windows Defender в перекладі з англійської означає Захисник Windows це програма антишпигун, розроблений компанією Microsoft, призначена для видалення шпигунських модулів і інших шкідливих програм. Ця програма вбудована в операційну систему і вперше з'явилася в Windows Vista.

SuperAntiSpyware

Це спеціальна безкоштовна програма, призначена для виявлення і видалення шпигунських, рекламних та інших шкідливих програм, в тому числі черв'яків, руткітів, і іншого вредоноспого програмного забезпечення.

Дивись також

Безкоштовний антивірус Касперського Яндекс версія