антивірус скачати безплатно

Антивірус для смарфону та планшету

Антивіруси розробляються тепер не тільки для персональних комп'ютерів і серверів, а також для мобільних пристроїв (смартфонів) і КПК. Тобто для мобільного телефону, на якому встановлена операційна система Android, Windows Mobile або Symbian.

Деякі фахівці вважають, що поки серйозних мобільних вірусних погроз не існує. Але в майбутньому у зв'язку зі збільшенням кількості користувачів КПК і смартфонів ці вірусні загрози стануть реальністю. Нижче представлені антивіруси для мобільних телефонів і КПК.

Антивірус AVG для смартфона

Безкоштовний мобільний антивірус компанії AVG для смартфонів і планшетів, що працюють на Android. Антивірусна програма виконує сканування відвідуваних інтернет-сайтів, для блокування шкідливих і потенційно небезпечних сайтів, а також перевіряє закачані файли. знайти загублений або вкрадений телефон.

Опис AVG AntiVirus Free для Android

Мобільний антивірус Доктор Веб

Мобільний Доктор Веб забезпечує антивірусний захист комунікаторів і КПК від вірусів і інших інтернет-загроз, створених спеціально для інфікування мобільних пристроїв. Сумісний з будь-якими КПК і комунікаторами, на яких встановлені операційні системи Windows Mobile 2003/2003 SE/5.0/6.0/6.1/6.5.

Завантажити Доктор Веб для мобільного

Доктор Веб для Android

Антивірус Доктор Веб для мобільної операційної системи Андроїд.

Завантажити Dr.Web Light для Андроїд

Мобільний антивірус Касперського

Мобільний антивірус Касперського (Kaspersky Mobile Security) це система захисту та безпеки для вашого смартфона або КПК. Перевіряє на віруси в режимі реального часу, автоматичні оновлюється, блокує небезпечні мережеві з'єднання.

Завантажити мобільний антивірус Касперського

Антивірус NOD32 для мобільного

ESET NOD32 Mobile рішення для захисту смартфонів і КПК від спам-sms, вірусів, реклами, троянських і шпигунських програм, черв'яків, руткітів і іншого шкідливого програмного забезпечення.

Завантажити nod32 для мобільного

Безкоштовний антивірус Avast Mobile для Android

Безкоштовний Avast для смартфонів на операційній системі Android, який за своїми характеристиками перевершує платні антивіруси інших розробників.

Завантажити Avast Mobile для Android

Avira Mobile

Програма має мале споживання оперативної пам'яті, швидке оновлення за допомогою одного файлу, безкоштовний перехід на нові версії програми, зрозуміле і просте меню, підтримка всіх сучасних мобільних пристроїв.

Завантажити Avira Mobile

Comodo Mobile Security

Comodo Mobile Security це безкоштовний антивірус для смартфону або планшета на мобільній платформі Android. Антивірусна програма виконує захист від вірусів, виробляє моніторинг трафіку, присутні інструменти оптимізації системи, анти-злодій для пошуку або блокування вкраденого або загубленого смартфону.

Дізнатися детальніше про Comodo Mobile Security

Безкоштовний антивірус Bitdefender для Android

Безкоштовний хмарний антивірус, який забезпечує базовий захист від мобільних погроз. Антивірусна програма може виконувати сканування. Для роботи антивірусу необхідно активне підключення до мережі Інтернет.

Детальніше про Bitdefender Free для Android

Lookout Mobile Security

Безкоштовний антивірус для Android, який захищає від вірусів, шпигунського і шкідливого ПЗ. Володіє функцією з пошуку втраченого або вкраденого телефону (смартфона) по картах Google та резервного копіювання інформації.

Огляд Lookout Mobile

Антивірусні програми для смартфонів і планшетів на Windows Mobile, Android

Перед тим як вибрати антивірус для Андроїда слід уважно вивчити системні вимоги для роботи антивірусної програми і порівняти їх з характеристиками вашого смартфона.

Дивись також:

Як перезавантажити планшет Lenovo A1000