Корисні статті та інструкції

Статті на тему антивірусного захисту

Що таке антивірус і для чого він потрібний

Антивірус це спеціалізована програма, призначена для захисту операційної системи персонального комп'ютера від комп'ютерних вірусів, шпигунських програм, хакерських атак і іншого несанкціонованого доступу з метою крадіжки цінних особистих даних або управління комп'ютером.


Як захистити свій комп'ютер від вірусів і шкідливих програм

Стаття, присвячена забезпеченню безпеки персонального комп'ютера під управлінням операційної системи windows. Наводяться методи захисту комп'ютера від вірусів, троянів, черв'яків і інших шкідливих програм.


Який антивірус вибрати?

Стаття присвячена питанню вибору антивірусної програми для установки на персональному комп'ютері. Даються загальні рекомендації з цього питання.


Як коректно видалити антивірус Доктор Веб (Dr.Web)

Стаття присвячена програмі Dr.Web Antivirus Remover призначеної для коректного видалення антивіруса Доктор Веб.


Як безкоштовно користуватися антивірусами Доктор Веб

Стаття про легальний спосіб безкоштовного використання будь-яких продуктів компанії Доктор Веб.


Як вручну оновити антивірус avira

Стаття про те, як проводиться ручне оновлення антивіруса avira.


Як відключити автозапуск флешки в windows xp

Стаття про те, як відключився в windows xp автозапуск флешок та інших знімних носіїв. Це підвищить рівень безпеки комп'ютера і захистить від вірусів і інших шкідливих програм, які переносяться на флеш дисках.


Завантажити антивірусник

Завантажити безкоштовний антивірус за прямим посиланням.


Десять правил щодо забезпечення безпеки персонального комп'ютера

Правила, дотримуючись яких, ви зможете забезпечити безпеку особистих даних і операційної системи в цілому.


Що дає спільне використання двох операційних систем Windows і Linux

Опис способу захисту від вірусів і троянів при роботі в мережі інтернет завдяки використанню двох встановлених операційних систем.


Що таке Хакінтош?

Хакінтош (hackintosh) це "зламана" операційна система Apple Mac OS X, адаптована для запуску на звичайних комп'ютерах, а не тільки на iMac і MacBook Pro.


Який антивірус краще? Поради, який вибрати антивірус.

Ця стаття про те, які бувають антивіруси, який з них вибрати, щоб встановити собі на комп'ютер, а також який все-таки антивірус краще.


Російські антивіруси

Російськими програмістами розроблено безліч антивірусних програм. Серед них найбільш відомі антивірус Касперського і Доктор Веб.


Найкращий антивірус

Його хочуть знайти і встановити на свій комп'ютер практично всі користувачі операційної системи windows.


Найкращий безкоштовний антивірус

Безкоштовних антивірусів існує безліч. Який же кращий безкоштовний антивірус?


Що таке Лінукс?

Багато людей, які тільки знають про Лінукс чуток, вважають, що Лінукс це операційна система, яка є альтернативою windows. Це тільки частково правда.


Як видалити настирливу інтернет рекламу, модуль анти-банер

Інтернет реклама на багатьох сайтах дуже настирлива, безліч банерів (особливо спливаючих) відволікають або просто заважають. За допомогою антивірусу Kaspersky Internet Security можна прибрати всю цю настирливу рекламу, включивши спеціальну функцію анти-банер.


Як налаштувати антивірус Касперського для прискорення запуску windows

Антивірус Касперського можна налаштувати таким чином, щоб він не сповільнював комп'ютер при його завантаженні. Антивірус буде поступатися ресурсами центрального процесора та оперативної пам'яті системним процесам.


Як оновити антивірус

Будь-яка антивірусна програма потребує регулярного оновлення. Оновлюються вірусні бази і сам антивірусний сканер безкоштовно. Нові комп'ютерні віруси і шкідливі програми з'являються щодня. Тому чим частіше відбувається оновлення антивіруса, тим краще. Якщо комп'ютер постійно підключений до мережі Інтернет, то питання як оновити антивірус не варто уваги. Антивірус буде сам автоматично оновлюватися без втручання людини.


Перевірка на віруси, антивірусне сканування комп'ютера

Щоб перевірити комп'ютер на наявність комп'ютерних вірусів, шпигунських і шкідливих програм необхідно встановити антивірусну програму, яка і виконає цю перевірку.


Самозахист антивірусів, налаштування антивірусу

Деякі віруси і шкідливі програми, особливо руткіти, для приховування своєї присутності в системі намагаються відключити встановлену антивірусну програму, заблокувати її роботу або взагалі видалити з жорсткого диска.


Як перезавантажити планшет Lenovo A1000

У мене при перегляді Інтернет сайтів завис планшет Lenovo A1000. Він попросту перестав реагувати на натискання будь-яких кнопок. Було потрібна перезавантажити планшет.


Що таке фішинг, захист від інтернет загроз

Терміном фішинг позначають особливий вид інтернет шахрайства, при якому зловмисники намагаються отримати логіни, паролі, номери кредитних карт і інші персональні дані. У перекладі з англійської слово фішинг (Phishing) означає рибалити


Як видалити антивірус BitDefender, видалення антивірусу

Для швидкого видалення антивірусів марки BitDefender розроблена спеціальна програма, яка автоматично видалить антивірус з комп'ютера. Називається ця безкоштовна програма BitDefender Uninstall Tool.


Спосіб як видалити антивірус Касперського

Деякі стикаються з проблемою, коли не можуть видалити антивірус Касперського. Ця антивірусна програма видаляється аналогічно як будь-яка програма, встановлена на комп'ютері.


Що таке проактивний захист

Проактивні методи захисту покликані захищати комп'ютер як від відомих вірусів і шкідливих програм, так і невідомих, аналізуючи підозрілу поведінку програм. Проактивний захист, в режимі реального часу, аналізуючи активність програм, блокує небезпечну і підозрілу діяльність, завершує ці процеси, відкочує результати небезпечних дій. І як результат поміщає вірусні файли в карантин. Також проактивний захист блокує небезпечні дії, які виконуються в макросах.


Пробний антивірус Доктор Веб на 30 днів

Компанією Доктор Веб прийнято рішення, що антивірус Dr.Web більше недоступний для безкоштовного пробного використання на 30 днів. Безкоштовне пробне використання дозволяється для більш просунутої версії антивіруса - Dr.Web Security Space


Який придумати пароль, надійні паролі

Надійний пароль дуже важливий для безпеки акаунтів в соціальних мережах, електронного листування та інших Інтернет сервісів. У статті наведені загальні вимоги, яким має бути пароль.


Який антивірус вибрати

Перше, з чим доведеться зіткнутися новому користувачеві домашнього комп'ютера, ноутбуку або смартфону – який антивірус вибрати.


Кращі антивірусні сканери, скачати антивірусний сканер

Антивірусний сканер відноситься до антивірусних утиліт, тобто до допоміжних програм. Антивірусні сканери призначені тільки для сканування файлів на жорсткому диску і в оперативній пам'яті комп'ютера. Їх можна використовувати для перевірки надійності встановленого антивіруса.


Три кращі антивірусні завантажувальні диски

Антивірусний завантажувальний диск-це диск з операційною системою на базі ядра Linux, антивірусну програму й інші допоміжні програми і утиліти. У статті розглянемо три антивірусних завантажувальних дисків.


5 найкращих антивірусів для Windows

Питання захисту комп'ютера завжди важливий для користувача. І активним помічником в боротьбі з вірусами і троянами є антивірусна програма. У цій статті розглянуті найбільш якісні програми захисту.


Антивірус, найкращі сучасні антивіруси

Установка антивіруса - найважливіший етап, який повинен здійснюватися на всіх пристроях, що працюють під управлінням ОС Windows. Як правило, найбільшою популярністю в Росії і Україні користуються безкоштовні антивіруси, однак покупка платної програми не сильно вдарить по кишені.


Чим привабливий Антивірус Касперського для користувачів

Завдяки своїм перевагам можна з упевненістю сказати, що Антивірус Касперського є найкращим антивірусом, доступним для використання. При цьому вартість продукту досить невисока, щоб кожен, хто дбає про свою безпеку, мав можливість його придбати.


Які антивіруси рекомендує Microsoft, який вибрати антивірус

При виборі антивіруса, якщо не розбираєшся в них, починаєш питати друзів, знайомих, читати аналітичні статті різних експертів. А чи не краще дізнатися які антивіруси рекомендує Microsoft.


Важливі поради новачкам при роботі за комп'ютером

Якщо ви тільки почали освоювати комп'ютер, то необхідно пам'ятати про основні 5 правил, які допоможуть вам користуватися комп'ютером з максимальною віддачею і уникнути різних негативних наслідків надалі!


Навіщо потрібен антивірус для смартфона і планшета Android

Смартфон на Android це той же міні комп'ютер зі своєю мобільною операційною системою. Єдина відмінність в тому, що сенсорний екран є одночасно системою відображення і системою введення. На початку своєї появи віруси для телефону були великою рідкістю. Але по мірі зростання кількості мобільних пристроїв: смартфонів і планшетів, збільшилася кількість шпигунського і шкідливого софту.

Антивірус Касперського - надійна антивірусна програма

Висока популярність антивірусу Касперського пов'язана з тим, що він був створений досить давно і з тих пір безперервно розвивався і вдосконалювався. Перша версія антивіруса, розроблена в 1992 році, називалася AVP.

Антивірусні програми Доктор Веб для різних платформ

Антивіруси Доктор Веб розробляються з 1992 року однойменною компанією, яка є одним з основних гравців на російському ринку додатків для забезпечення інформаційного захисту. Відомий логотип цієї компанії - павучок. Антивірусні програми підтримують різні операційні системи: мѕ Windows, Mac ОС Х, Android і Linux

Avira - найстаріший німецький антивірус

Компанія Avira заснована в 1986 році є одним з світових лідерів серед розробників антивірусного захисту комп'ютерів вдома і в офісах організацій.

Що нового у дев'ятій версії ESET NOD32

Нова дев'ята версія популярної антивірусної програми ESET NOD32 отримала в першу чергу оновлений інтерфейс з поліпшеною юзабіліті.

Що нового в avast free antivirus 2016 року

Нова версія 2016 року популярного безкоштовного антивіруса avast принесла деякі зміни, які поліпшили зовнішній вигляд, надійність і функціональність антивірусної програми.

Як встановити на телефон антивірус аваст

Якщо ви зважилися встановити антивірус на свій Android смартфон, я особисто пораджу спочатку спробувати безкоштовний мобільний антивірус Avast Mobile Security. Відразу обмовлюся, що разом з антивірусним захистом він надає безліч додаткових функцій, які є тільки в платних аналогічних антивірусних програмах. Цей мобільний антивірус встановлюється на телефон або планшет з Android 4.0.3 або вище.

Як збільшити продуктивність комп'ютера з встановленим антивірусом Касперського

Як за допомогою налаштувань антивіруса Касперского збільшити продуктивність комп'ютера.

Яким критеріям повинна відповідати антивірусна програма

Зараз є величезна кількість комп'ютерних вірусів, шпигунських і шкідливих програм. Їх кількість постійно зростає, кожен день з'являються нові віруси або модифікації вже відомих. Тому питання про те, чи варто встановлювати антивірус на комп'ютер вже не варто. Антивірус потрібно однозначно встановлювати, але який вибрати?

Як почистити комп'ютер від непотрібних файлів і сміття

Перші місяці після покупки комп'ютер працює швидко і без затримок. Однак активне використання його функцій, програм і Інтернету поступово призводить до того, що дисковий простір забивається непотрібними файлами. Через них комп'ютер починає подвисать, а програми вести себе некоректно. Для того щоб знову привести систему в робочий стан, потрібно виконати кілька простих операцій по очищенню.

Очищення комп'ютера, як очистити жорсткий диск

У своїй роботі операційна система Windows і встановлені на комп'ютері програми створюють масу тимчасових файлів, які скупчуються на жорсткому диску, зменшуючи вільний простір. Для роботи операційної системи необхідно, щоб було вільно кілька гігабайт на системному диску С.

Мобільний антивірус для захисту смартфона

Мобільний антивірус для захисту Android смартфона від вірусних загроз, відвідування шкідливих сайтів, пошуку втраченого або вкраденого телефону.

Як записати образ диска на флешку

Дуже часто необхідно терміново записати антивірусний завантажувальний диск або образ диска, а під рукою немає чистого DVD або CD (болванки). В такому випадку в якості носія можна використовувати звичайну флешку.

Чотири способи як зробити, щоб комп'ютер не гальмував

Якщо ваш комп'ютер працював швидко, а зараз почав гальмувати це не привід заново операційну систему, можна спробувати збільшити його продуктивність за рахунок простих нескладних дій.

Avira Protection Cloud для чого потрібна технологія

Avira Protection Cloud опис хмарної технології для сканування файлів на віддалених хмарних серверах.

WannaCry які висновки можна зробити після масової епідемії вірусу

WannaCry які висновки можна зробити після масової епідемії вірусу, антивірусний захист комп'ютера, завантажити антивірус, резервне копіювання інформації.

Як почалася епідемія комп'ютерного вірусу Petya.А

Огляд особливостей поширення комп'ютерного вірусу Petya.А, що робити при зараженні комп'ютера і як захиститися.

Анти-злодій мобільного антивіруса AVG для Android опис технології

Анти-злодій мобільного антивіруса AVG для Android, короткий опис можливостей технології призначеного допомогти знайти втрачений або вкрадений телефон.

Модуль батьківського контролю Доктор Веб, можливості

Опис можливостей модуля батьківського контролю антивіруса Dr.Web Security компанії Доктор Веб.

Пошук антивирусів по сайту

вниманиеДивись також

Завантажити безкоштовний антивірус Avast Mobile Security для мобільної операційної системи Android