антивірус скачати безплатно

Анти-злодій мобільного антивіруса AVG для Android опис технології

AVG Free

Крадіжка мобільних девайсів на сьогоднішній день є актуальною і гострою проблемою. Для вирішення цієї проблеми багато сучасні мобільні антивіруси мають додаткову функцію Анти-злодій яка покликана допомогти в пошуку втраченого або вкраденого смартфона або планшета. Такий корисною функцією володіє безкоштовний антивірус AVG для Android.

Розробники створили спеціальний портал avg mobilation на якому можна віддалено відстежити на картах Google розташування пристрою, включити гучну сирену, заблокувати його роботу. Якщо немає можливості повернути пристрій можна віддалено стерти з нього особисту інформацію, щоб уникнути її потрапляння до рук сторонніх осіб.

При крадіжці телефону зловмисники змінюють SIM карту на нову. При активації платній Pro версії антивіруса AVG ставати доступною технологія автоматичного блокування роботи смартфона при зміні SIM карти. Викрадач не зможе дзвонити і буде заблокований доступ до особистих даних. Розблокувати пристрій можна за допомогою спеціального PIN коду.

У Pro версії є функція, яка називається Камера-пастка. Після трьох невдалих спроб розблокувати телефон програма зробить фотознімок зловмисника з фронтальної камери і відправить його на контактну електронну пошту із зазначенням часу і місця інциденту. Платну версію AVG для Android можна безкоштовно активувати терміном на 30 днів для тестування всіх його можливостей.

Анти-злодій мобільного антивіруса AVG для Android, короткий опис можливостей технології призначеного допомогти знайти втрачений або вкрадений телефон