антивірус скачати безплатно

Кращі антивірусні сканери, скачати антивірусний сканер

Антивірусний сканер відноситься до антивірусних утиліт, тобто до допоміжних програм. Антивірусні сканери призначені тільки для сканування файлів на жорсткому диску і в оперативній пам'яті комп'ютера. Їх можна використовувати для перевірки надійності встановленого антивіруса.

Наприклад, на комп'ютері встановлений безкоштовний антивірус, але за непрямими ознаками у вас є підозра, що завівся вірус. Видаляти цей антивірус і замінювати його іншим немає необхідності. Для перевірки можна скачати антивірусний сканер Доктор Веб - Dr.Web CureIt. Він не вимагає установки і установки, не конфліктує з іншими антивірусами, запускається сканування натисненням однієї кнопки. При цьому в ньому використовуються всі технології антивірусів Доктор Веб.

антивірусний сканер Dr.Web CureIt

Так ми підійшли до антивірусного сканера на першому місці нашого рейтингу. Недоліком Dr.Web CureIt є відсутність можливості оновлення вірусних баз. Такий недолік практично у всіх антивірусних сканерів.

На другому місці розробка Лабораторії Касперського - Kaspersky Virus Removal Tool. Цей антивірусний сканер вже вимагає установки. Він також може сканувати весь комп'ютер, виявлені загрози можна видалити автоматично або вручну.

антивірусний сканер Kaspersky Virus Removal Tool

У ньому використовуються фірмові хмарні технології, тому при скануванні необхідно активне підключення до Інтернету. Антивірусні бази також не оновлюються, тому після сканування програму слід видалити.

Третє місце ми віддали безкоштовного антивірусного сканера Zillya українських програмістів. Програма може виконати три типи сканування: швидке, повне і вибіркове. Для запуску кожного виду сканування є своя кнопка на інтерфейсі.

антивірусний сканер Zillya

З використанням програми може впорається навіть новачок. Недоліком також є відсутність модуля оновлення.

При використанні антивірусних сканерів рекомендується виконувати повне сканування системи, хоча воно може зайняти багато часу. Якщо перевірка антивірусним сканером не виявило віруси можна видалити старий антивірус і встановити безкоштовну пробну версію антивірусу на 30 днів.

Огляд трьох кращих антивірусних сканерів