антивірус скачати безплатно

Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus

Іспанська розробник антивірусних програм Panda Security для домашнього використання розробив безкоштовний хмарний антивірус Panda Free Antivirus. Завдяки системі колективного інтелекту (Collective Intelligence) вдається оперативно реагувати на нові і маловідомі вірусні загрози. Евристичний аналіз спільно з поведінкової перевіркою дозволяє знешкоджувати невідомі загрози. Веб захист заблокує відвідування шахрайських і шкідливих веб сайтів. USB захист автоматично відключає автозапуск підключаються змінних носіїв інформації (флешок, CD, DVD дисків).

Хочеться відзначити красивий і зручний інтерфейс антивіруса, відразу видно, що розробники добре постаралися. На головному вікні програми вказується статус захисту, статистика перевірених файлів і кнопка запуску антивірусної перевірки комп'ютера. Присутній російська локалізація додатки. Ще однією особливістю Panda Free є відсутність настирливих повідомлень і складних питань, на які буде важко відповісти початківцям і недосвідченим користувачам.

У зв'язку з використанням хмарних технологій, для роботи антивірус споживає мінімум системних ресурсів, так як обробка файлів відбувається на віддаленому сервері в хмарі. Однак йому необхідно активне підключення до Інтернету. Але і при відключеному Інтернеті безкоштовний антивірус продовжує захищати комп'ютер правда не в повну силу.

Відповідно до ліцензійної угоди розробники дозволяють встановлювати безкоштовний Panda Free Antivirus для персонального захисту домашнього комп'ютера, а також в громадських некомерційних організація, державних установах і школах.

Завантажити Panda Free Antivirus

Популярне:

Avast Free Antivirus 2016 скачати безкоштовно

Мобільні антивіруси