антивірус скачати безплатно

Категорія: розробник антивірусів

Іспанська розробник антивірусів - Panda Security

Panda

Panda Security - це всесвітньо відома компанія, яка займається розробкою рішень для забезпечення інформаційної безпеки. Антивірусні програми, створені Panda Security, перекладені на 23 мови. На сьогоднішній день зазначеними антивірусними програмами користуються мільйони користувачів у більш ніж 200 країнах світу. Корпоративний слоган компанії: "На крок попереду".

Заснував компанію Мікел Урізарбаррена в 1990 році в місті Більбао, яке знаходиться в Іспанії. До 2007 року вона називалася Panda Software, у 2007 році відбулася зміна бренду і по сьогоднішній день компанія називається Panda Security. У 1995 році компанія стала лідером на антивірусному ринку Іспанії, після чого стала виходити на світовий рівень.

Для домашніх користувачів компаніяпропонує кілька програмних продуктів. В першу чергу це Panda antivirus Pro і Panda Internet Security. Безкоштовний продукт - Panda Cloud Antivirus Free - перший безкоштовний антивірус з хмарними технологіями, його наступник Panda Free antivirus і платна версія Panda Cloud Antivirus Pro. З усіма цими програмами можна познайомитися на сторінках сайту.

Дивись також

Пробні версії антивірусів

Panda Free Antivirus, опис можливостей завантажити безкоштовний антивірус