антивірус скачати безплатно

Panda Antivirus Pro 2016

Panda

Panda Antivirus Pro 2016 – антивірусна програма, що має антишпигун і вбудований брандмауер захищає від комп'ютерних вірусів, шпигунського і шкідливого ПЗ, руткітів, відвідування фішингових, шахрайських і шкідливих сайтів.

Основні компоненти захисту Panda Antivirus Pro

Захист від вірусів, шпигунських і шкідливих програм. Евристичний аналіз дозволяє знешкоджувати нові і невідомі погрози. Поведінковий аналіз блокує підозрілу активність. Технологія Panda USB Vaccine автоматично знешкоджує віруси і трояни на флешках.

Є можливість створення антивірусного завантажувального диска для лікування найскладніших заражень, без необхідності запуску операційної системи windows. Використання хмарних технологія дозволяє знаходити загрози використовуючи систему колективного розуму.

Вбудований персональний фаєрвол блокує атаки хакерів і вторгнення з мережі. Wi-Fi монітор виявляє несанкціоновані підключення по бездротовій мережі. Інтернет захист блокує відкриття та відвідування різних фішингових, шкідливих і шахрайських сайтів.

За допомогою віртуальної клавіатури можна безпечно вводити логіни і паролі за допомогою миші без використання клавіатури, не побоюючись шпигунських програм, клавіатурних перехоплювачів.

Panda Antivirus Pro 2016

Інтерфейс антивіруса російською мовою інтуїтивно зрозумілий і підходить для початківців користувачів. Як зазвичай пробний антивірус доступний для безкоштовного використання на 30 днів. Низькі системні вимоги дозволяють працювати антивірусу непомітно для користувача, не знижуючи продуктивності комп'ютера.

Завантажити Panda Antivirus Pro


Системні вимоги


Дивись також

Скачати антивірус безплатно, безкоштовні антивируси, антишпіони