антивірус скачати безплатно
Linux

Спільна установка двох операційних систем: windows та linux на один комп'ютер

Кожен знає, що операційна система windows беззахисна перед вірусами, шпигунськими і шкідливими програмами. Тому доводиться ставити масу додаткових програм: антивірус, антишпигун, брандмауер і т.п. Крім того всі ці програми потрібно оновлювати, регулярно сканувати систему, і все одно віруси і трояни проникнуть у ваш комп'ютер. Це я кажу вам з особистого досвіду.

Можете зі мною сперечатися, але ті, хто створює комп'ютерні віруси завжди на крок попереду тих хто створює антивіруси, при цьому є безліч способів маскування вже відомих вірусів, після якого антивірус перестає їх "помічати". Спробуйте замінити свій штатний антивірус на новий і він знайде вам купу вірусів і троянів, які "старий" антивірус не помічав. Кожен антивірус має свої недоліки і переваги. А помилкові спрацьовування антивірусу, це коли антивірус приймає за комп'ютерний вірус безпечний файл і при цьому видаляє його, взагалі можуть погіршити роботу операційної системи або зробити її непрацездатною. Багато "зарази" можна підчепити під час Інтернет серфінгу.

Вирішити проблему комп'ютерної безпеки, у тому числі захисту комп'ютера під час роботи в мережі Інтернет можна, встановивши дві операційні системи Windows і Linux. Вірусів для Linux практично не існує. З нею можна спокійно працювати, переглядати файли мультимедіа, займатися інтернет серфінгом без жодного страху підчепити троян або комп'ютерний вірус, отримувати і відправляти електронну пошту, обмінюватися миттєвими повідомленнями і багато іншого. Windows можна використовувати для ігор або для використання якихось специфічних програм.

Якщо ви захочете скористатися цією порадою, то першою потрібно встановити на жорсткий диск Windows, а після неї Linux. При цьому в завантажувальному секторі жорсткого диска буде записана спеціальна програма - завантажувач, яка дозволить вибирати при включенні комп'ютера яку операційну систему запустити.

завантажувач grub

Особисто у мене був встановлений windows xp і ubuntu довгий час.

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також:

Доктор Веб Dr.Web CureIt