антивірус скачати безплатно

AVG AntiVirus Free 2017

Антивірус AVG Free Antivirus

Нідерландська компанія AVG Technologies для безкоштовного домашнього використання пропонує всім бажаючим встановити антивірус AVG Free Antivirus. Дана антивірусна програма добре підходить для базового захисту комп'ютера від вірусних загроз, руткітів, шпигунського, рекламного і шкідливого ПЗ. Великe увагe розробники приділили захисту особистих даних користувача. Даний безкоштовний антивірус забезпечує високу продуктивність комп'ютера, споживаючи мінімальну кількість необхідних системних ресурсів.

Компонент захисту в режимі реального часу, який називається AVG Resident Shield, автоматично сканує всі файли, до яких звертається операційна система або працює користувач. Передбачено перевірка всього комп'ютера або окремих папок з файлами. Пошук руткітів запускається натисканням відповідної кнопки. Для зручності користувачів можна запланувати сканування системи антивірусом в певний час із заданою періодичністю.

Захист електронної пошти перевіряє вхідні і вихідні листи на наявність шкідливих вкладень (посилань, заражених файлів). Захист від спаму доступна в платній Pro версії антивіруса. Інтернет захист забезпечує компонент AVG LinkScanner, який перевіряє URL посилання і блокує відвідування шкідливих, фішингових і шахрайських сайтів. Антивірус інтегрується в браузер для відображення рівня безпеки відвідуваних веб сторінок і забезпечення безпечного пошуку інформації. Також перевіряється репутація завантажених файлів за допомогою спеціальної хмарної технології.

Евристичний аналіз призначений для виявлення вірусних загроз, яких немає в базі шкідливих об'єктів. Він заснований на вивченні поведінки програм і порівняння його з поведінкою відомих вірусів. Наявність у AVG AntiVirus Free евристичного аналізатора свідчить про високий рівень антивіруса.

Компонент PC Analyzer, виконується пошук проблем в операційній системі, в тому числі помилок в реєстрі Windows, Центр неправильних ярликів, пошкоджених і втрачених файлів. Антивірусні програми сімейства AVG мають систему самозахисту від блокування їх роботи і несанкціонованого видалення критично важливих файлів вірусами.

AVG Free Антивірусом підтримуються всі версії операційної системи Windows (32 і 64 розрядні), включаючи останню десяту версію. Системні вимоги для установки антивіруса передбачають наявність центрального процесора з тактовою частотою 1,6 ГГц, 1 Гб оперативної пам'яті і 1,6 Гб вільного місця на системному диску. Оновлення вірусних баз і антивірусного сканера виконується автоматично завдяки вбудованому диспетчеру оновлень.

Завантажити AVG Anti-Virus Free

Дивись також:

Злиття двох антивірусних гігантів Avast і AVG

Чому гальмує комп'ютер, як прискорити його роботу