антивірус скачати безплатно

Антивірусні програми Доктор Веб для різних платформ

Антивіруси Доктор Веб розробляються з 1992 року однойменною компанією, яка є одним з основних гравців на російському ринку додатків для забезпечення інформаційного захисту. Відомий логотип цієї компанії - павучок. Антивірусні програми підтримують різні операційні системи: мѕ Windows, Mac ОС Х, Android і Linux. Доктор Веб одна з небагатьох ІТ-компаній має власні запатентовані технології виявлення і видалення вірусів, троянів, шпигунських утиліт і шкідливого ПЗ. Зокрема технологія евристичного аналізу призначена для виявлення новітні невідомі загрози.

Антивірус Доктор Веб призначений для базової захисту ПК початкового рівня до складу якого входять: антивірус, антіруткит, антишпигун, брандмауер і система превентивного захисту. У більш просунутою версією програми додатково займаюсь веб-антивірус, антиспам, системи батьківського контролю, віддалене управління антивірусом по мережі і резервне копіювання даних. Батьківський контроль це дуже необхідна функція для тих, у яких є діти, для блокування відвідування Інтернет ресурсів дорослої тематики і запуску окремих програм, встановлених на комп'ютері.

Для вивчення можливостей антивірусних програм Доктор Веб на 30 днів користувачам надається безкоштовний пробний період використання антивіруса. Пробна версія антивіруса повністю функціональна і не має інших обмежень крім обмеження за часом функціонування.

Швидко вилікувати домашній комп'ютер можна за допомогою безкоштовної антивірусної утиліти Доктор Веб Курейт, яка є антивірусним сканером для виявлення і лікування загроз. Для її використання не потрібно видаляти або відключати штатний антивірус. Дана утиліта можна використовувати як основний антивірус, а тільки як додаткове для контролю надійності встановленого антивіруса. Основним її недоліком є відсутність захисту в режимі реального часу тобто автоматичного видалення загроз без втручання користувача.

Опис антивірусів відомої російської ІТ-компанії Доктор Веб

Дивись також інші теми:

Скачати безплатно антивирус