антивірус скачати безплатно

Kaspersky Security Scan - безкоштовний сканер Лабораторії Касперського

Kaspersky Security Scan – безкоштовний сканер Лабораторії Касперського, який перевірить наскільки добре захищений ваш комп'ютер. Програма визначить наявність встановленого антивірусу, брандмауера, вразливостей в операційній системі і встановлених програмах. Також просканує файли на наявність вірусів, шпигунського і шкідливого ПО, а також інших загроз. Для сканування необхідно наявність активного Інтернет-з'єднання тому, що вірусні бази беруться з хмари.

Сама програма займає всього 585 КВ. При установці програми буде завантажено з Інтернету додатково 68,5 Мб даних. Під час установки також пропонується встановити Яндекс браузер і інші елементи Яндекса. Примусово встановиться менеджер браузерів від Яндекса і його елементи для Internet Explorer.

безплатний сканер Kaspersky Security Scan

Після завершення сканування Kaspersky Security Scan користувачеві представляється звіт про рівень безпеки комп'ютера, виявлені уразливості і виявлених вірусних загроз.

Недоліком програми є те, що вона не лікує виявлені віруси, не виправляє уразливості. При наявності загроз додаток пропонує встановити антивірус Kaspersky Internet Security. По суті це рекламна програма і її не можна використовувати як повноцінний антивірусний сканер.

Скачати Kaspersky Security Scan

Популярне:

Скачати Kaspersky Free Antivirus