антивірус скачати безплатно

Три кращі антивірусні завантажувальні диски

Антивірусний завантажувальний диск - це диск з операційною системою, в основному на базі ядра Linux, відповідно антивірусна програма та інші допоміжні програми і утиліти. Чому обрана операційна система Лінукс? Тому, що в силу своїх відмінностей віруси та шкідливе ПЗ для ОС Windows не працюють (і навіть не можуть працювати теоретично) в середовищі Лінукс. По друге не потрібно платити за використання вихідного коду Лінукс в своїх розробках.

Скачати завантажувальний диск можна в основному як образ диска формату iso. Деякі помилково просто записують цей файл на CD диск, а потім скаржаться, що нічого не працює. Для запису образу диска потрібна спеціальна програма, яка розпакує цей образ і запише його на диск. Для цієї мети можна скористатися популярною програмою Nero.

При використанні завантажувальний диск або флешка вставляється в комп'ютер запускається комп'ютер з диска. Для цього потрібно переналаштувати БІОС для запуску комп'ютера в першу чергу з зовнішніх носіїв диска або флешки, а в другу чергу з жорсткого диска. Запуск операційної системи з диска може зайняти деякий час, залежно від швидкості роботи пристрою CD або кількості оперативної пам'яті. При повному завантаженні вмісту диска в оперативну пам'ять значно прискориться робота завантажувального антивіруса. У статті розглянемо три антивірусних завантажувальних дисків.

Антивірусний завантажувальний диск Доктор Веб Dr.Web LiveCD або аналогічний антивірус для флешки Dr.Web LiveUSB, призначені для аварійного лікування комп'ютера без необхідності запуску операційної системи.

Антивірусний завантажувальний диск Доктор Веб

Антивірус Доктор Веб на диску може повністю просканувати комп'ютер. При наявності активного підключення до Інтернету можна оновити антивірусні бази, ніж підвищити ефективність сканування.

Лабораторія Касперського має свій антивірусний завантажувальний диск, який називається Kaspersky Rescue Disk. Він аналогічно має Лінукс платформу і антивірусний сканер. Також при наявності підключення до Інтернету можна оновити визначення вірусів.

Kaspersky Rescue Disk

Завантажувальний диск ESET працює за аналогічним принципом. Є можливість запустити антивірус з командного рядка без запуску графічної операційної системи.

Завантажувальний диск ESET

Ще багато розробники антивірусів мають безкоштовні завантажувальні диски. Всі вони мають аналогічний принцип роботи, відрізняються тільки антивірусними сканерами.

Опис призначення і принцип роботи антивірусного завантажувального диска


Скачати безплатний антивірус

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також