Категорія: антивірусний захист комп'ютера

Найперші антивірусні утиліти CHK4BOMB і BOMBSQAD були створені в 1984 році Анді Хопкінсом. Завдяки своїй простоті й ефективності для свого часу вони заслужили велику популярність.

Як вибрати найкращий безплатний антивірус

Безкоштовних антивірусів існує велика кількість. Можна відразу розгубитися який з них вибрати. Відразу обмовлюся, що ніякий безкоштовний антивірус не буде захищати комп'ютер від вірусів і шкідливих програм краще, ніж платний аналог. Варто подумати логічно, що ніхто не буде давати для безкоштовного користування програму, яка краща за ту, яку продаєш за гроші.

Всі безкоштовні антивіруси можна умовно поділити на дві категорії. Перша це антивіруси, які не забезпечують захист у режимі реального часу. Тобто не ловлять комп'ютерні віруси на льоту. Це просто антивірусні сканери, які перевіряють задані файли. До них можна віднести Dr.Web CureIt, Kaspersky Virus Removal Tool.

До другої категорії безкоштовних антивірусів можна віднести програми, які забезпечують захист у режимі реального часу. Тобто при включенні комп'ютера запускається спеціальна програмка, яка стежить за тим, що відбувається, які програми запускаються, перевіряє вміст електронної пошти, запити по мережі і т.д.

Зрозуміло, що друга категорія антивірусів забезпечує кращий захист, ніж перша. Серед них слід відзначити безкоштовний антивірус avira free, avg, zillya. Тепер повертаємося до нашого питання, який кращий безкоштовний антивірус. Я на своїй практиці перепробував безліч безкоштовних і платних антивірусів і на мою думку найкращим є антивірус Avast Home. Те, що він один з найкращих вказує кількість користувачів цієї антивірусної програми у всьому світі понад 170 мільйонів.

Пошук антивирусів по сайту

Дивись також