антивірус скачати безплатно

10 порад які допоможуть захистити персональний комп'ютер

  1. Нічого не припускайте і не експериментуйте. Витратьте небагато часу, щоб дізнатися, як забезпечити безпеку комп'ютера і операційної системи (windows).

  2. Подбайте про безпеку та встановіть надійний антивірус. При виборі антивірусу користуйтеся рекомендаціями незалежних тестерів. Безплатні антивиіруси також можуть стати в нагоді.

  3. Встановіть надійний брандмауер. Знову ж таки, незалежні відгуки допоможуть зробити кращий вибір. Деякі операційні системи поставляються з брандмауером, який фільтрує тільки вхідний трафік. Використовуйте брандмауер, який може контролювати як вхідний, так і вихідний Інтернет-трафік. Це набагато підвищить безпеку. А краще всього придбати антивірус з брандмауером.

  4. Не відкривайте електронні листи з незнайомих джерел. Багато вірусів поширюються через повідомлення електронної пошти, тому, якщо ви сумніваєтеся, отримайте підтвердження від відправника.

  5. Не відкривайте вкладення електронних повідомлень з підозрілими або несподіваними питаннями. Коли ви хочете їх відкрити, то спочатку збережіть файли-вкладення на жорсткому диску і перевірте їх антивірусом.

  6. Видаляйте всі небажані (які ви не замовляли) повідомлення електронної пошти. Ніколи на них не відповідайте. Цей вид повідомлень вважається спамом, тому що він є небажаним і викликає перевантаження інтернет-трафіку. Вони також можуть містити в собі посилання на шкідливі Інтернет ресурси.

  7. Уникайте встановлення служб і додатків, в яких немає крайньої необхідності, зокрема додатків для передачі файлів і загального доступу до файлів серверів, серверів віддаленого робочого столу і тому подібне. Такі програми є потенційно небезпечними, і не повинні бути встановлені, якщо це не є необхідним.

  8. Оновлюйте операційну систему (windows) та встановлені програми якомога частіше. Деякі операційні системи і програми можуть бути налаштовані на автоматичне оновлення. Повною мірою використовуйте цю властивість. Неоновлення системи знижує її безпеку і робить уразливою для небезпек, які вже існують.

  9. Не копіюйте файл, коли ви не знаєте або не довіряєте джерелу його походження. Перевірте джерело (походження) файлів, завантаження і переконайтеся, що антивірусною програмою вже перевірені ці файли та їх джерело.

  10. Робіть резервні копії важливих особистих файлів (листування, документи, фотографії тощо) і виконуйте резервування файлів регулярно. Зберігайте ці копії на змінних носіях, таких як CD або DVD. Зберігайте цей архів окремо від комп'ютера в надійному місці.

Поради по антивірусному захисту


Пошук антивирусів по сайту

Дивись також

Доктор Веб Dr.Web CureIt